GT

Please select your country / region

Close Window
GT SPORT Community
BENL

19-20/10/2018

#FIAGTC #GTSport

Live-uitzending

Liveverslag

Video's

Overzicht evenement

Vanaf vrijdag 19 oktober tot zaterdag 20 oktober organiseren we tijdens de Madrid Games Week in Spanje de finale van de FIA-certified Gran Turismo Championship 2018 Nations Cup van Europa, om te bepalen wie de snelste speler is uit de regio Europa.

De Nations Cup is een categorie in het FIA-certified FIA Gran Turismo Championship, een nieuwe, gecertificeerde autosport die mogelijk is gemaakt door een samenwerking tussen de FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) en Gran Turismo.

In de Nations Cup komen coureurs uit verschillende landen en territoria uit dezelfde regio tegen elkaar in actie: 30 spelers uit 13 verschillende landen in Europa, het Midden-Oosten en Afrika komen hier samen om onderling te bepalen wie de snelste GT-coureur van Europa is.

Tijdens dit evenement wordt duidelijk wie de eerste Europese kampioen wordt en wie er naar de komende wereldfinale doorgaan. Naar verwachting zal de strijd een ongekend hoog niveau hebben dat alleen in Europa mogelijk is, waar de autosport van oudsher zeer populair is.

Schema evenement

Vrijdag 19 oktober 16:00 - 18:15 uur (CEST)
Nations Cup: selectierace wereldfinale
Zaterdag 20 oktober 16:00 - 18:00 uur (CEST)
Nations Cup: Europese finale

Deelnemende coureurs

Blok A
Adam Suswillo
GTP_Aderrrm
Verenigd Koninkrijk
Markus Könönen
maatu79
Finland
Martin Grady
GTA_Tidgney
Verenigd Koninkrijk
Kevin Richly
VP_Bellof956
Duitsland
Zoran Klasic
RC_Zoky88
Verenigd Koninkrijk
Giorgio Mangano
Giorgio_57
Italië
Patryk Adamczyk
TX3_Popsu
Polen
Steve Cherpion
Wind-Steve14
België
Benjámin Báder
Benito-Raul
Hongarije
Rafal Zjawiony
SRC_Rejfix
Polen
Blok B
Patrik Blazsán
TRL_Fuvaros
Hongarije
Anthony Duval
RC_Atho
Frankrijk
Diogo Cordeiro
JIM_Azorean_Fat
Portugal
Marco Grasso
garasa-91
Italië
Ádám Tápai
TX3_Adam18
Hongarije
Kenni Hansen
Kenni3390
Denemarken
Mathieu Collin
MathieuCollin
België
Carlos Salazar
pcm_stj
Portugal
Dávid Dolinský
LorD-ProtectoR99
Slowakije
Christian Hildgaard
ApexCrisYT
Denemarken
Blok C
Florent Pagandet
Jomas_74
Frankrijk
Manuel Joaquín Rodríguez Rincón
TRL_MANURODRY
Spanje
Pierre Lenoir
RC_Snake91
Frankrijk
Alejandro Izarzugaza
Alexony94
Spanje
Mikail Hizal
TRL_LIGHTNING
Duitsland
Jorge López
Williams_Coque14
Spanje
Christian Hensel
VP_RaceFace
Duitsland
Kenny Davids
GT_BOCA_SINZU
België
Stefan Nussbaumer
nussini95
Oostenrijk
Maurizio Portabene
Endless_GTExD
Italië

Toernooistructuur

1. Selectierace wereldfinale
- De deelnemers worden onderverdeeld in 3 blokken (blok A, blok B en blok C)
- De beste 2 deelnemers van de blokfinales gaan door naar de wereldfinale en de nummers 3 t/m 8 doen mee aan een herkansingsgroep.
- De beste 2 deelnemers van herkansingsgroep 1 en herkansingsgroep 2 gaan ook door naar de wereldfinale.
Finale blok A (10 deelnemers)
Gr.3-categorie
Circuit de Sainte-Croix - A
Finale blok B (10 deelnemers)
Gr.3-categorie
Brands Hatch Grand Prix Circuit
Finale blok C (10 deelnemers)
Gr.3-categorie
Autodrome Lago Maggiore - GP
Herkansingsgroep 1
(9 deelnemers)
Gr.B-categorie
Red Bull Ring
Herkansingsgroep 2
(9 deelnemers)
Gr.B-categorie
Red Bull Ring
Deelnemers wereldfinale en Europese finale (10 deelnemers)

Beste 2 deelnemers per blok (6 in totaal)

Nummers 3 t/m 8 per blok (18 in totaal)
*Nummers 9 en 10 zijn uitgeschakeld.

Beste 2 deelnemers per blok (4 in totaal)

2. Europese finale
- De winnaar in de regio Europa komt voort uit de 10 deelnemers die de wereldfinale bereiken.
- De einduitslag wordt gebaseerd op het totaal aantal punten na 3 races.
  Positie Auto's Circuit  
10 deelnemers wereldfinale X2014 Standard (Nog niet bekend)  
10 deelnemers wereldfinale N500 Alsace - Dorp Punten x1
10 deelnemers wereldfinale Gr.3 Dragon Trail - Kust II Punten x1
10 deelnemers wereldfinale X2014 Standard (Nog niet bekend) Punten x2
Puntenverdelingstabel
  1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e
Race 1 en 2 12 ptn 10 ptn 8 ptn 7 ptn 6 ptn 5 ptn 4 ptn 3 ptn 2 ptn 1 pt
Finale 24 ptn 20 ptn 16 ptn 14 ptn 12 ptn 10 ptn 8 ptn 6 ptn 4 ptn 2 ptn

Competitie-uitslag

Uitslag selectierace wereldfinalist Nations Cup
De beste 2 spelers van elk blok gaan door naar de wereldfinale.
Deelnemende coureurs wereldfinale en Europese finale

Adam Suswillo
GTP_Aderrrm
Verenigd Koninkrijk
Martin Grady
GTA_Tidgney
Verenigd Koninkrijk

Patrik Blazsán
TRL_Fuvaros
Hongarije
Anthony Duval
RC_Atho
Frankrijk

Jorge López
Williams_Coque14
Spanje
Mikail Hizal
TRL_LIGHTNING
Duitsland

Giorgio Mangano
Giorgio_57
Italië
Carlos Salazar
pcm_stj
Portugal

Pierre Lenoir
RC_Snake91
Frankrijk
Florent Pagandet
Jomas_74
Frankrijk
 

Details race-uitslag openenDetails race-uitslag sluiten

Blok A

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Adam Suswillo
GTP_Aderrrm

18:53.138

2
 
Martin Grady
GTA_Tidgney

+00.902

3
 
Giorgio Mangano
Giorgio_57

+01.499

4
 
Kevin Richly
VP_Bellof956

+08.059

5
 
Zoran Klasic
RC_Zoky88

+09.859

6
 
Benjámin Báder
Benito-Raul

+11.316

7
 
Patryk Adamczyk
TX3_Popsu

+14.126

8
 
Markus Könönen
maatu79

+15.623

9
 
Rafal Zjawiony
SRC_Rejfix

+18.118

10
 
Steve Cherpion
Wind-Steve14

+21.796

Blok B

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Patrik Blazsán
TRL_Fuvaros

19:48.785

2
 
Anthony Duval
RC_Atho

+11.870

3
 
Mathieu Collin
MathieuCollin

+12.500

4
 
Carlos Salazar
pcm_stj

+20.352

5
 
Dávid Dolinský
LorD-ProtectoR99

+22.652

6
 
Kenni Hansen
Kenni3390

+24.999

7
 
Marco Grasso
garasa-91

+27.233

8
 
Christian Hildgaard
ApexCrisYT

+29.131

9
 
Diogo Cordeiro
JIM_Azorean_Fat

+31.444

10
 
Ádám Tápai
TX3_Adam18

+31.701

Blok C

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Jorge López
Williams_Coque14

19:48.292

2
 
Mikail Hizal
TRL_LIGHTNING

+01.523

3
 
Florent Pagandet
Jomas_74

+03.469

4
 
Manuel Joaquín Rodríguez Rincón
TRL_MANURODRY

+08.259

5
 
Pierre Lenoir
RC_Snake91

+09.435

6
 
Alejandro Izarzugaza
Alexony94

+09.491

7
 
Christian Hensel
VP_RaceFace

+17.628

8
 
Maurizio Portabene
Endless_GTExD

+21.116

9
 
Kenny Davids
GT_BOCA_SINZU

+21.567

10
 
Stefan Nussbaumer
nussini95

+22.038

Herkansingsgroep 1

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Giorgio Mangano
Giorgio_57

15:04.755

2
 
Carlos Salazar
pcm_stj

+00.308

3
 
Benjámin Báder
Benito-Raul

+00.564

4
 
Kevin Richly
VP_Bellof956

+01.360

5
 
Zoran Klasic
RC_Zoky88

+05.401

6
 
Maurizio Portabene
Endless_GTExD

+05.582

7
 
Patryk Adamczyk
TX3_Popsu

+05.890

8
 
Mathieu Collin
MathieuCollin

+06.131

9
 
Marco Grasso
garasa-91

+07.832

Herkansingsgroep 2

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Pierre Lenoir
RC_Snake91

14:53.789

2
 
Florent Pagandet
Jomas_74

+08.431

3
 
Kenni Hansen
Kenni3390

+10.183

4
 
Manuel Joaquín Rodríguez Rincón
TRL_MANURODRY

+10.400

5
 
Alejandro Izarzugaza
Alexony94

+10.582

6
 
Markus Könönen
maatu79

+19.231

7
 
Christian Hensel
VP_RaceFace

+19.540

8
 
Dávid Dolinský
LorD-ProtectoR99

+19.721

9
 
Christian Hildgaard
ApexCrisYT

+25.215

Uitslag Europese finale Nations Cup
Op basis van verdiende punten in alle 3 de races.
Top 3 Europese finale

Mikail Hizal
TRL_LIGHTNING
Duitsland
Adam Suswillo
GTP_Aderrrm
Verenigd Koninkrijk
Giorgio Mangano
Giorgio_57
Italië

Details race-uitslag openenDetails race-uitslag sluiten

KLASSERINGCOUREURRACE 1RACE 2RACE 3PUNTENTOTAAL
1
 
Mikail Hizal
TRL_LIGHTNING
12122448
2
 
Adam Suswillo
GTP_Aderrrm
681630
3
 
Giorgio Mangano
Giorgio_57
10101030
4
 
Jorge López
Williams_Coque14
342027
5
 
Pierre Lenoir
RC_Snake91
86822
6
 
Carlos Salazar
pcm_stj
511218
7
 
Patrik Blazsán
TRL_Fuvaros
77418
8
 
Florent Pagandet
Jomas_74
121417
9
 
Anthony Duval
RC_Atho
43613
10
 
Martin Grady
GTA_Tidgney
2529

Bereikbaarheid

Madrid Games Week

Terug naar bovenkant