GT

Please select your country / region

Close Window
GT SPORT Community
BENL

31/10/2018

#FIAGTC #GTSport

Live-uitzending

Liveverslag

Overzicht evenement

Op woensdag 31 oktober organiseren we de finale van de FIA-certified Gran Turismo Championships Nations Cup 2018 van Noord-, Centraal- en Zuid-Amerika tijdens de SEMA Show 2018 in Las Vegas. De SEMA Show is de belangrijkste autobeurs voor speciale producten van Noord-Amerika, georganiseerd door de Special Equipment Market Association (SEMA).

De Nations Cup is een categorie in het FIA-certified FIA Gran Turismo Championship, een nieuwe, gecertificeerde autosport die mogelijk is gemaakt door een samenwerking tussen de FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) en Gran Turismo.

In de finale van de Amerika's komen 30 van de beste coureurs uit deze regio samen om te bepalen wie de snelste coureur van het westelijk halfrond is.

Tijdens dit evenement wordt duidelijk wie de eerste kampioen van de Amerika's wordt en welke 10 coureurs doorgaan naar de komende wereldfinale. We verwachten spannende races in deze competitie, want de passie voor racen is vergelijkbaar met die in Europa, maar dan op een geheel eigen manier!

Schema evenement

Woensdag 31 oktober
Nations Cup: selectierace wereldfinale
Finale Nations Cup: Amerika's

Deelnemende coureurs

Blok Zuid-Amerika
Nicolás Rubilar
FT_NicoR
Chili
Fabián Portilla
FT_Mcqueen91
Chili
Thiago Gonzaga
FT_Solid
Brazilië
Adriano Carrazza
CRT-Didico15
Brazilië
Igor Fraga
IOF_RACING17
Brazilië
Facundo Dudulec
JIM_FacuDudu
Argentinië
Cristiano De Sa
T-GT_CristianoSa
Brazilië
Vinicius Neto
FT_hellZfirEJP
Brazilië
Guilherme Lima
Gui_Josa
Brazilië
Thalvaner Kuntze
Sharkart
Brazilië
Blok Canada/Centraal-Amerika
Jeffrey Gallan
FT_LLOYDZELITE
Canada
Andrew Brooks
Deafsun96
Canada
Alex Santolino
NZNZNZNZNZNZNZNZ
Canada
Mark Pinnell
Turismo-lester
Canada
Jamal Khan
RacingKing89674
Canada
Chris Gorski
beatin_the_odds
Canada
Jacob Goertz
JGOERTZ5
Canada
Rory True
RORY_TRUE
Canada
Bernal Valverde
FT_BernalV
Costa Rica
Eduardo Treviño
sambygtr
Mexico
Blok VS
Nick McMillen
GumballCGT
Verenigde Staten
Andrew McCabe
TRL_doodle
Verenigde Staten
Anthony Felix
FT_Ant
Verenigde Staten
Daniel Solis
DodgeLamb
Verenigde Staten
Richard Castro
OutlawQuadrant
Verenigde Staten
Kevan Pounder
Windfire1010
Verenigde Staten
Jay Szkoruda
Z28
Verenigde Staten
Eddie Gomez
Wardez
Verenigde Staten
Tristan Bayless
roadbeef
Verenigde Staten
Armen Aghakhan
TRC_Stagger
Verenigde Staten

Toernooistructuur

1. Selectierace wereldfinale
- De deelnemers worden onderverdeeld in 3 blokken (blok Zuid-Amerika, blok Canada/Centraal-Amerika en blok VS).
- De beste 2 deelnemers van de blokfinales gaan door naar de wereldfinale en de nummers 3 t/m 8 doen mee aan een herkansingsblok.
- De beste 2 deelnemers van herkansingsgroep 1 en herkansingsgroep 2 gaan ook door naar de wereldfinale.
Finale blok Zuid-Amerika (10 deelnemers)
Gr.3-categorie
Suzuka Circuit
Finale blok Canada/Centraal-Amerika (10 deelnemers)
Gr.3-categorie
Nürburgring GP
Finale blok VS (10 deelnemers)
Gr.3-categorie
Dragon Trail - Kust
Herkansingsgroep 1 (9 deelnemers)
F-150 SVT Raptor
Willow Springs International Raceway: Big Willow
Herkansingsgroep 2 (9 deelnemers)
F-150 SVT Raptor
Willow Springs International Raceway: Big Willow
Deelnemers wereldfinale en finale Amerika's (10 deelnemers)

Beste 2 deelnemers per blok (6 in totaal)

Nummers 3 tot 8 in elk blok (18 in totaal)
*Nummers 9 en 10 vallen af

Beste 2 deelnemers van elke groep (4 in totaal)

2. Finale Amerika's
- De winnaar in de regio Noord-, Centraal- en Zuid-Amerika komt voort uit de 10 deelnemers die de wereldfinale bereiken.
- De einduitslag wordt gebaseerd op het totaal aantal punten na 3 races.
  Positie Auto's / circuit  
10 deelnemers wereldfinale X2014 Standard /
Autódromo de Interlagos
 
10 deelnemers wereldfinale N500-categorie /
Blue Moon Speedway - Infield A
Punten x1
10 deelnemers wereldfinale Gr.3-categorie /
Mount Panorama Motor Racing Circuit
Punten x1
10 deelnemers wereldfinale X2014 Standard /
Autódromo de Interlagos
Punten x2
Puntenverdelingstabel
  1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e
Race 1 en 2 12 ptn 10 ptn 8 ptn 7 ptn 6 ptn 5 ptn 4 ptn 3 ptn 2 ptn 1 pt
Finale 24 ptn 20 ptn 16 ptn 14 ptn 12 ptn 10 ptn 8 ptn 6 ptn 4 ptn 2 ptn

Competitie-uitslag

Uitslag selectierace wereldfinalist Nations Cup
De beste 2 spelers van elk blok gaan door naar de wereldfinale.
Deelnemende coureurs wereldfinale en Amerikaanse finale

Igor Fraga
IOF_RACING17
Brazilië
Nicolás Rubilar
FT_NicoR
Chili

Jeffrey Gallan
FT_LLOYDZELITE
Canada
Andrew Brooks
Deafsun96
Canada

Andrew McCabe
TRL_doodle
Verenigde Staten
Nick McMillen
GumballCGT
Verenigde Staten

Jacob Goertz
JGOERTZ5
Canada
Jay Szkoruda
Z28
Verenigde Staten

Fabián Portilla
FT_Mcqueen91
Chili
Adriano Carrazza
CRT-Didico15
Brazilië
 

Details race-uitslag openenDetails race-uitslag sluiten

Blok Zuid-Amerika

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Igor Fraga
IOF_RACING17

18:23.223

2
 
Nicolás Rubilar
FT_NicoR

+03.606

3
 
Fabián Portilla
FT_Mcqueen91

+08.285

4
 
Cristiano De Sa
T-GT_CristianoSa

+14.310

5
 
Thiago Gonzaga
FT_Solid

+27.029

6
 
Adriano Carrazza
CRT-Didico15

+33.994

7
 
Facundo Dudulec
JIM_FacuDudu

+41.128

8
 
Guilherme Lima
Gui_Josa

+42.327

9
 
Vinicius Neto
FT_hellZfirEJP

+43.168

10
 
Thalvaner Kuntze
Sharkart

+46.159

Blok Canada/Centraal-Amerika

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Jeffrey Gallan
FT_LLOYDZELITE

19:52.206

2
 
Andrew Brooks
Deafsun96

+11.384

3
 
Bernal Valverde
FT_BernalV

+11.930

4
 
Mark Pinnell
Turismo-lester

+15.746

5
 
Jamal Khan
RacingKing89674

+16.524

6
 
Jacob Goertz
JGOERTZ5

+23.954

7
 
Eduardo Treviño
sambygtr

+25.368

8
 
Rory True
RORY_TRUE

+45.562

9
 
Chris Gorski
beatin_the_odds

+53.885

10
 
Alex Santolino
NZNZNZNZNZNZNZNZ

+1Lap

Blok VS

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Andrew McCabe
TRL_doodle

20:24.121

2
 
Nick McMillen
GumballCGT

+00.071

3
 
Jay Szkoruda
Z28

+02.530

4
 
Anthony Felix
FT_Ant

+03.407

5
 
Richard Castro
OutlawQuadrant

+07.519

6
 
Tristan Bayless
roadbeef

+08.486

7
 
Eddie Gomez
Wardez

+08.514

8
 
Armen Aghakhan
TRC_Stagger

+09.771

9
 
Kevan Pounder
Windfire1010

+09.900

10
 
Daniel Solis
DodgeLamb

+11.361

Herkansingsgroep 1

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Jacob Goertz
JGOERTZ5

13:44.296

2
 
Jay Szkoruda
Z28

+00.958

3
 
Anthony Felix
FT_Ant

+02.207

4
 
Mark Pinnell
Turismo-lester

+02.363

5
 
Jamal Khan
RacingKing89674

+02.416

6
 
Armen Aghakhan
TRC_Stagger

+02.792

7
 
Eduardo Treviño
sambygtr

+03.070

8
 
Bernal Valverde
FT_BernalV

+04.509

9
 
Thiago Gonzaga
FT_Solid

+08.648

Herkansingsgroep 2

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
Fabián Portilla
FT_Mcqueen91

13:38.488

2
 
Adriano Carrazza
CRT-Didico15

+00.266

3
 
Richard Castro
OutlawQuadrant

+01.037

4
 
Facundo Dudulec
JIM_FacuDudu

+02.634

5
 
Guilherme Lima
Gui_Josa

+03.040

6
 
Cristiano De Sa
T-GT_CristianoSa

+03.778

7
 
Tristan Bayless
roadbeef

+04.674

8
 
Rory True
RORY_TRUE

+05.598

9
 
Eddie Gomez
Wardez

+07.130

Uitslag Amerikaanse finale Nations Cup
Op basis van verdiende punten in alle 3 de races.
Top 3 Amerikaanse finale

Igor Fraga
IOF_RACING17
Brazilië
Fabián Portilla
FT_Mcqueen91
Chili
Andrew McCabe
TRL_doodle
Verenigde Staten

Details race-uitslag openenDetails race-uitslag sluiten

KLASSERINGCOUREURRACE 1RACE 2RACE 3PUNTENTOTAAL
1
 
Igor Fraga
IOF_RACING17
7122443
2
 
Fabián Portilla
FT_Mcqueen91
12101436
3
 
Andrew McCabe
TRL_doodle
1071633
4
 
Jeffrey Gallan
FT_LLOYDZELITE
662032
5
 
Nick McMillen
GumballCGT
481224
6
 
Nicolás Rubilar
FT_NicoR
831021
7
 
Adriano Carrazza
CRT-Didico15
25815
8
 
Andrew Brooks
Deafsun96
51612
9
 
Jay Szkoruda
Z28
1449
10
 
Jacob Goertz
JGOERTZ5
3227

Locatie

Terug naar bovenkant