Lotus kondigt hun samenwerkingsproject aan met Polyphony Digital
Tijdens de persdag van de British International Motorshow op 22 juli 2008 (voor het publiek geopend van 23 juli tot en met 3 augustus) kondigde Lotus hun samenwerking aan met Polyphony Digital Inc.
Tegelijk met de onthulling van de Lotus Evora op deze beurs, konden bezoekers in een speciale versie van Gran Turismo® 5 Prologue deze auto besturen op het circuit in Londen uit dit spel.
Dit werd mogelijk gemaakt door de al lang bestaande band tussen Lotus en Polyphony Digital. In de toekomst kun je meer vormen van samenwerking tussen beide bedrijven verwachten.
Mike Kimberley, CEO van de Lotus Group, zei: "We zijn verheugd samen onze krachten opnieuw te bundelen met Sony Computer Entertainment en Polyphony Digital voor deze speciale gebeurtenis voor Lotus. De lancering van de Lotus Evora is voor ons een mijlpaal en markeert een nieuwe en opwindende fase in onze ontwikkeling. Ik wil het Gran Turismo®-team graag bedanken voor het organiseren van deze uitmuntende aanvulling op onze stand op de British International Motorshow en ik hoop dat de gasten genieten van hun eerste ritje in onze Evora, ook al is het maar een virtuele rit."
-
Dit is pas echt racen! Nieuwe betaalde DLC Power Pack met 50 nieuwe races in 20 thematische categorieën!
Op 4 december 2025 komt Gran Turismo 7 Power Pack uit, de langverwachte DLC voor...
-
Nieuw: de datalogger!
De Spec III-update brengt de datalogger naar de game. Met dit hulpmiddel worden ...
-
Dit is de Spec III-update van Gran Turismo 7, met 8 nieuwe auto's, 2 nieuwe circuits en allerlei nieuwe features!
Op 4 december 2025 komt de tweede grote update van Gran Turismo 7 uit. Spec III ...
-
Honda Prelude uit 1992 wint eerste Gran Turismo Award in zeven jaar
Op 8 november, plaatselijke tijd, werd ronde 3 van de Gran Turismo World Series ...
-
Op zoek naar de ware race-ervaring: de nieuwe betaalde DLC Power Pack arriveert op 4 december!
Op 4 december 2025 brengen we de DLC Power Pack uit: nieuwe, betaalde content vo...
-
Co-streamers gezocht! Help mee om World Series Rd.3 - Los Angeles onvergetelijk te maken!
Op 8 november wordt in Los Angeles de derde ronde van de Gran Turismo World Seri...





