Gran Turismo™ Sport
Interlagos, het belangrijkste circuit van Zuid-Amerika, maakt zijn opwachting in Gran Turismo™ Sport
Het belangrijkste circuit van Zuid-Amerika, Interlagos Circuit, maakt deel uit van het sinds 18 oktober verkrijgbare Gran Turismo Sport.
Interlagos Circuit bevindt zich in de grootste stad van het zuidelijk halfrond, São Paolo in Brazilië. Het was een favoriet circuit van de legendarische coureur Ayrton Senna en het beschikt over een lay-out die tegen de klok in gaat, iets wat je zelden ziet in de F1. Het circuit staat bekend om zijn mix van lange bochten waarin je veel G-krachten te verduren krijgt en een infield met scherpe bochten. De in de Braziliaanse kleuren groen, geel en wit geverfde kerbs maken een groot deel uit van de identiteit van Interlagos. Op dit circuit moet je stabiliteit hebben in de snelle bochten, maar ook strak door de scherpe bochten kunnen sturen. Dat vraagt veel van coureurs. Het betekent ook dat je rondetijden er duidelijk op vooruitgaan als je werkt aan je rijvaardigheid. Het circuit staat ook bekend om de veranderende lichtinval in de loop van de dag, een verbluffend gezicht. Hier zijn al vele beroemde gevechten tussen onvergetelijke coureurs beslecht. Nu kun je het zelf meemaken in Gran Turismo Sport.-
Aankondiging van Gran Turismo World Series 2026 Rd.2 in Tokio en Rd.3 in Singapore
Na de openingsronde van de GT World Series 2026, op 23 mei in Milaan, vindt de t...
-
Gran Turismo World Series 2026 Rd.1 - Milaan: tickets nu verkrijgbaar!
De Gran Turismo World Series is het rondreizende racecircus met de beste Gran Tu...
-
Selectie online kwalificatie afgerond! Deelnemersveld live-events GTWS 2026 nu bekend!
In de GT World Series reizen de beste GT-coureurs de wereld rond om onderling ui...
-
Dit is de Gran Turismo 7-update van maart: 3 nieuwe auto's en 4 races erbij
Op 12 maart 2026 krijgt Gran Turismo 7 een update.
-
Mededeling ronde 1 Gran Turismo World Series in Abu Dhabi
Ronde 1 van de Gran Turismo World Series zou op zaterdag 28 maart plaatsvinden i...
-
De beste teams ter wereld nemen het tegen elkaar op in de eerste e-sportteamcompetitie ooit! De première is op zondag 22 februari om 14:00 (CET) uur!
Tijdens de eerste e-sportteamcompetitie kregen 12 coureurs van over de hele were...



















