GT

Please select your country / region

Close Window
GT SPORT Community
BENL

FIA-certified Gran Turismo Championship 2018

Finale Nations Cup Azië/Oceanië

6-7 oktober 2018

Live-uitzending

Overzicht evenement

Vanaf zaterdag 6 oktober tot maandag 8 oktober organiseren we tijdens Tokyo Motor Fes 2018 in Odaiba de finale van de FIA-certified Gran Turismo Championship 2018 Nations Cup van Azië/Oceanië, om te bepalen wie de snelste speler uit de regio Azië/Oceanië is.

Tijdens dit toernooi wordt bekend wie de Nations Cup van het FIA-certified Gran Turismo Championship wint. Deze nieuwe tak van autosport is mogelijk gemaakt door de samenwerking tussen de FIA en Gran Turismo. In de Nations Cup racen coureurs uit verschillende landen en gebieden uit dezelfde regio tegen elkaar. Dertig spelers uit de online serie, die van juni tot september werd verreden, komen nu samen voor de finale.

Dit epische evenement vindt plaats in MEGA WEB, een autothemapark in Odaiba. Op de locatie komen de spelers rechtstreeks tegen elkaar uit, in plaats van online.

Eerst wordt er tijdens een selectierace besloten welke tien deelnemers door mogen naar de wereldfinale. De winnaar van de wereldfinale, die op een later tijdstip plaatsvindt, is de beste GT-speler ter wereld. Deze tien spelers zullen ook uitkomen in de finale van Azië/Oceanië en een van hen zal worden gekroond tot kampioen van de regio Azië/Oceanië.

Na maanden van strijd nadert de finale van de FIA-certified Gran Turismo Championships 2018. Wie wordt gekroond tot de allereerste kampioen? We hopen dat jullie zin hebben in de spannende races waarin wordt bepaald wie de snelste regionale racers zijn.

Schema evenement

Zaterdag 6 oktober 7:00 - 11:00 (CEST)
Nations Cup: selectierace wereldfinale
Zondag 7 oktober 9:30 - 12:00 (CEST)
Nations Cup: finale Azië/Oceanië
*
Maandag 8 oktober 7:20 - 10:00 (CEST)
Gran Turismo Live Sideshow: Battle Royale voor automerken
**

Deelnemende coureurs

Blok Japan
Ryota Kokubun
Akagi_1942mi
Yuki Shirakawa
yukiku
Shogo Yoshida
gilles_honda_v12
Tomoaki Yamanaka
yamado_racing38
Yusuke Nakao
CLS63AMG-sc
Tatsuya Sugawara
blackbeauty-79
Syunsuke Wada
rest0g
Natsuki Ota
n76w83
Kazuya Koseki
haru_lilil
Taito Takahashi
tai_tani555
Blok Australië
David Wilk
warrior2167
Australië
Daniel Holland
TRL_holl01
Australië
Matthew Simmons
MINT_GTR
Australië
Joseph De Jesus IV
Bass_71CKL
Australië
Cody Nikola Latkovski
Nik_Makozi
Australië
Adam Wilk
Adam_2167
Australië
Kyren James Hargreaves
Kyzzaa222
Australië
Connor Healy
TheConzio98
Australië
Jay Daniel O'Dowd
Ott2-gt
Australië
Nicholas Voon
schnickoman
Australië
Blok Hongkong/Taiwan/Nieuw-Zeeland
Kai Hin Jonathan Wong
saika159-
Hongkong
Yat Lam Law
NegiFISH_NaF
Hongkong
Chak Ming Wong
WING-OF-BUG86
Hongkong
Wang Chuen Wong
Winson12Wong09
Hongkong
Kin Long Li
KarS_0627
Hongkong
Chih-Yuan Chang
Di-Hong
Taiwan
Simon Bishop
sidawg2
Nieuw-Zeeland
Hayden Hunter
DoubleH
Nieuw-Zeeland
Matthew Smith
MonkeyMan_707
Nieuw-Zeeland
Matthew Brown
Lion-Face
Nieuw-Zeeland

Toernooistructuur

1. Selectierace wereldfinale
- De deelnemers worden onderverdeeld in 3 blokken (blok Hongkong/Taiwan/Nieuw-Zeeland, blok Australië en blok Japan)
- De beste 2 deelnemers van de blokfinales gaan door naar de wereldfinale en de nummers 3 t/m 8 doen mee aan een herkansingsblok.
- De beste 2 deelnemers van herkansingsblok A en herkansingsblok B gaan ook door naar de wereldfinale.
Finale blok Japan (10 deelnemers)
Gr.3-categorie
Fuji International Speedway
Finale blok Australië (10 deelnemers)
Gr.3-categorie
Mount Panorama Motor Racing Circuit
Finale blok Blok Hongkong/Taiwan/Nieuw-Zeeland (10 deelnemers)
Gr.3-categorie
Kyoto Driving Park - Yamagiwa II
Herkansingsblok A
(9 deelnemers)
N300-categorie
Tsukuba Circuit
Herkansingsblok B
(9 deelnemers)
N300-categorie
Tsukuba Circuit
Deelnemers wereldfinale en finale Azië/Oceanië (10 deelnemers)

Beste 2 deelnemers per blok (6 in totaal)

Nummers 3 t/m 8 per blok (18 in totaal)
*Nummers 9 en 10 zijn uitgeschakeld.

Beste 2 deelnemers per blok (4 in totaal)

2. Finale Azië/Oceanië
- De winnaar in de regio Azië/Oceanië komt voort uit de 10 deelnemers die de wereldfinale bereiken.
- De einduitslag wordt gebaseerd op het totaal aantal punten na 3 races.
  Positie Categorie Circuit  
10 deelnemers wereldfinale N500 Suzuka Circuit  
10 deelnemers wereldfinale N500 Suzuka Circuit Punten x1
10 deelnemers wereldfinale Gr.3 Dragon Trail - Tuinen Punten x1
10 deelnemers wereldfinale Gr.1 Fuji International Speedway Punten x2
Puntenverdelingstabel
  1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e
Race 1 en 2 12 ptn 10 ptn 8 ptn 7 ptn 6 ptn 5 ptn 4 ptn 3 ptn 2 ptn 1 pt
Finale 24 ptn 20 ptn 16 ptn 14 ptn 12 ptn 10 ptn 8 ptn 6 ptn 4 ptn 2 ptn

Competitie-uitslag

Uitslag selectierace wereldfinalist Nations Cup
De race-uitslag van de selectierace voor de wereldfinale, gehouden op 6 oktober.
De beste 2 spelers van elk blok gaan door naar de wereldfinale.
Deelnemende coureurs wereldfinale Azië/Oceanië

Ryota Kokubun
Akagi_1942mi
Tomoaki Yamanaka
yamado_racing38

Cody Nikola Latkovski
Nik_Makozi
Australië
Matthew Simmons
MINT_GTR
Australië

Kai Hin Jonathan Wong
saika159-
Hongkong
Yat Lam Law
NegiFISH_NaF
Hongkong

Yuki Shirakawa
yukiku
Shogo Yoshida
gilles_honda_v12

Daniel Holland
TRL_holl01
Australië
Adam Wilk
Adam_2167
Australië
 

Details race-uitslag openenDetails race-uitslag sluiten

Blokfinale Japan

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
R.Kokubun
Akagi_1942mi

28:34.650

2
T.Yamanaka
yamado_racing38

+4.730

3
S.Yoshida
gilles_honda_v12

+6.008

4
T.Sugawara
blackbeauty-79

+16.854

5
Y.Shirakawa
yukiku

+17.716

6
Y.Nakao
CLS63AMG-sc

+18.003

7
N.Ota
n76w83

+31.317

8
T.Takahashi
tai_tani555

+31.374

9
S.Wada
rest0g

+35.090

10
K.Koseki
haru_lilil

+52.612

Blokfinale Australië

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
C.N.Latkovski
Nik_Makozi

27:17.757

2
 
M.Simmons
MINT_GTR

+7.617

3
 
D.Wilk
warrior2167

+7.796

4
 
D.Holland
TRL_holl01

+11.101

5
 
A.Wilk
Adam_2167

+13.612

6
 
J.De Jesus
Bass_71CKL

+18.105

7
 
K.Hargreaves
Kyzzaa222

+25.021

8
 
N.Voon
schnickoman

+26.569

9
 
C.Healy
TheConzio98

+27.964

10
 
J.O'Dowd
Ott2-gt

+32.294

Blok Hongkong/Taiwan/Nieuw-Zeeland

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
J.Wong
saika159-

27:05.730

2
 
Y.L.Law
NegiFISH_NaF

+7.959

3
 
S.Bishop
sidawg2

+11.651

4
 
K.L.Li
KarS_0627

+25.184

5
 
C.Wong
WING-OF-BUG86

+28.566

6
 
M.Smith
MonkeyMan_707

+30.813

7
 
M.Brown
Lion-Face

+33.160

8
 
W.C.Wong
Winson12Wong09

+38.485

9
 
H.Hunter
DoubleH

+47.506

10
 
C.Chang
Di-Hong

+55.237

Herkansingsgroep A

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
Y.Shirakawa
yukiku

15:47.719

2
S.Yoshida
gilles_honda_v12

+0.115

3
T.Suawara
blackbeauty-79

+2.381

4
Y.Nakao
CLS63AMG-sc

+2.959

5
 
J.De Jesus
Bass_71CKL

+5.163

6
 
M.Brown
Lion-Face

+15.440

7
T.Takahashi
tai_tani555

+23.501

8
 
C.Wong
WING-OF-BUG86

+32.486

9
 
W.C.Wong
Winson12Wong09

+38.998

Herkansingsgroep B

KLASSERINGCOUREURTIJD
1
 
D.Holland
TRL_holl01

15:52.370

2
 
A.Wilk
Adam_2167

+5.187

3
 
D.Wilk
warrior2167

+5.441

4
 
K.L.Li
KarS_0627

+6.604

5
 
M.Smith
MonkeyMan_707

+10.743

6
 
K.Hargreaves
Kyzzaa222

+11.740

7
N.Ota
n76w83

+14.671

8
 
N.Voon
schnickoman

+15.240

9
 
S.Bishop
sidawg2

+18.951

Race-uitslag finale Nations Cup Azië/Oceanië
De race-uitslag van de finale van Azië/Oceanië, gehouden op 7 oktober.
Op basis van verdiende punten in alle 3 de races.
Top 3 finale Azië/Oceanië

Ryota Kokubun
Akagi_1942mi
Tomoaki Yamanaka
yamado_racing38
Kai Hin Jonathan Wong
saika159-
Hongkong

Details race-uitslag openenDetails race-uitslag sluiten

KLASSERINGCOUREURRACE 1RACE 2RACE 3PUNTENTOTAAL
1
Ryota Kokubun
Akagi_1942mi
1282444
2
Tomoaki Yamanaka
yamado_racing38
8102038
3
 
Kai Hin Jonathan Wong
saika159
10121638
4
Shogo Yoshida
gilles_honda_v12
771226
5
 
Cody Nikola Latkovski
Nik_Makozi
531422
6
Yuki Shirakawa
yukiku
66820
7
 
Yat Lam Law
NegiFISH_NaF
141015
8
 
Matthew Simmons
MINT_GTR
42612
9
 
Adam Wilk
Adam_2167
25411
10
 
Daniel Holland
TRL_holl01
3126

Bereikbaarheid

MEGA WEB
Rechtstreeks: Yurikamome-lijn, station Aomi
Rinkai-lijn: 3 minuten lopen vanaf station Tokyo Teleport

Terug naar bovenkant